Головна » Файли » Біостимулятори росту » Фосфоентерин

Фосфоентерин
[ · Скріншот ] 26.01.2015, 10:04

Препарат фосфатмобілізувальних бактерій, призначений для обробки насіння сільськогосподарських культур до сівби з метою покращення фосфорного живлення рослин. Сприяє активізації ростових процесів, підвищує імунітет рослин.

Бактерії-біоагенти препарату Фосфоентерин, розмножуючись у ґрунті кореневої зони рослин, продукують речовини, що перетворюють важкодоступні сполуки фосфору в легкодоступні. Покращує розвиток рослин завдяки виділенню в ґрунт природних стимуляторів росту і вітамінів. Рослини, оброблені Фосфоентерином, краще переносять несприятливі погодні умови. Використання препарату значно збільшує коефіцієнт використання рослинами сполук фосфору з мінеральних добрив.
Діюча речовина: Enterobacter nimipressuralis
Вміст діючого чинника (титр бактеріальних клітин):  в 1 мл препарату не менше 6-7 млрд.
Культури: зернові, зернобобові, олійні та овочеві.
Термін зберігання: 2 місяці при температурі від +5 - +10 °С.
Норма витрати препарату: 

  • 0,5 л/т насіння зернових культур;
  • 1 л/т насіння зернобобових культур;
  • 1-5 мл/кг насіння овочевих культур;
  • 1% розчин для замочування розсади овочевих;
  • 10% розчин для обробки бульб картоплі.

Спосіб застосування: препарат використовується для інокуляції насіння до сівби шляхом механізованої або ручної обробки посівного матеріалу. Бактеризація проводиться в день посіву (не пізніше 18-20 годин до посіву).
Увага! Використання хімічних протруйників з біопрепаратом Фосфоентерин має бути розмежене у часі (насіння протруюється за 7-8 діб).
Рекомендований об’єм розчину для обробки насіння - 8 літрів (1 л Фосфоентерину на 7 л води при обробці зернобобових та 0,5 л на 7,5 л води при роботі з зерновими культурами) на тону насіння.
Для отримання максимального ефекту від використання біопрепаратів, необхідно створити оптимальні умови для росту і розвитку як рослин, так і для функціонування мікроорганізмів надається знижка 10%.

 

Категорія: Фосфоентерин | Додав: Administrator
Переглядів: 1713 | Завантажень: 0