Головна » Файли » Біостимулятори росту » Регоплант

Регоплант
[ · Скріншот ] 08.06.2015, 08:57

Біозахисний біостимулятор рослин

Препарат рекомендований до використання для передпосівної обробки насіння всіх сільськогосподарських культур, обробці рослин у період вегетації, а також для обприскування посівів газонних трав, інтродукції великих дерев, чагарників; застосовується в промисловому вирощуванні грибів, овочевих і ягідних культур, лісівництві і біотехнологіях.
Під дією стимулятора росту Регоплант відбувається прискорений поділ клітин, ризогенезу, розвиток симбиотической мікрофлори в кореневій системі, посилення фотосинтетичної активності та розвиток листкової поверхні, зниження фітотоксичної дії пестицидів. Регоплант має антимутагенний ефект, покращує якість вирощеної продукції, збільшує урожай. Препарат має яскраво виражене біозахисний і антипаразитарну дію.
Регоплант - біостимулятор рослин із серії композиційних препаратів, в основу дії якого покладено синергічний ефект взаємодії продуктів біотехнологічного культивування грибів - мікроміцетів з кореневої системи женьшеню і аверсектіна. До складу препарату входить біопрепарат з антипаразитарним дією. Збалансована композиція біологічно активних сполук - аналогів фітогормонів, амінокислот, жирних кислот, олигосахаридов, хітозану і мікроелементів, а також біозахистних з'єднань.
Клас токсичності. Препарат відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 належить до нетоксичних речовин.
Умови зберігання. Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, темному приміщенні при температурах до 30 °С.
Термін зберігання - 3 роки.
Спосіб застосування: Біостимулятор Регоплант застосовують у вигляді водного розчину в одній суміші з іншими препаратами, який готують в день використання. Його доза при внесенні на тонну насіння або на гектар посівів досить мала, тому важливо, щоб препарат був рівномірно розчинений в робочому розчині. Для цього воду з біостимулятором та іншими препаратами ретельно перемішують.
Передпосівна обробка насіння: обробку насіння зернових колосових культур, цукрових буряків, кукурудзи, технічних та інших культур препаратом Регоплант проводять на насіннєвих і кукурудзо калібрувальних заводах, а також у господарствах. Цей агрозахід проводиться відповідно до вимог для кожної культури, правилами безпеки та санітарними нормами. Ці роботи необхідно проводити якісно і швидко, щоб не допустити набухання насіння і пошкодження їх оболонок.
Позакореневе (листова) обробка: посіви обприскують водними розчинами регуляторів росту за допомогою штангових обприскувачів або авіатехніки. Найефективнішими для внесення препарату є ранкові години до 10-11 та вечірні години - після 17. Не рекомендується обприскування посівів при швидкості вітру вище 4 м/с.
Обсяги водних розчинів препарату з розрахунку на гектар посівів для польових культур передбачені інструкціями до обприскувачів (250-300 л/га).
Допускається зниження норм концентрації робочого розчину на гектар при малооб'ємних зрошення до 12-25 л / га і до 2,5 л / га при обробці УМО (ультрамалих обробок).
Норми внесення препарату Регоплант:

  • для передпосівної обробки насіння всіх культур: 250 мл/т (робочого розчину - 10 л/т);
  • для обприскування посівів: 50 мл/га (робочого розчину - 250-300 л/га).

Рекомендовані фази внесення:

Культура:

Фаза внесення

Пшениця озима, ячмінь озимий, ярий

- кінець кущіння

- вихід в трубку

Соя

- бутонізація

- початок цвітіння або одночасно з фітосанітарної обробкою

Кукурудза

- 5-7 лист або з внесенням гербіцидів

Соняшник, ріпак

- 5-7 лист або з внесенням гербіцидів

Полуниця

1 обробка - фаза повного виходу квітконосів;

2 обробка - фаза повного закінчення цвітіння;

3 обробка - після плодоношення

Овочеві культури (відкритий грунт)

Буряк столовий

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза змикання листя в міжряддях

Морква

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза закладки подсемядольного коліна

Огірок

1 обробка - фаза 2-4 пари справжніх листків;

2 обробка - фаза початок цвітіння

3 обробка - початок плодоутворення

Томати

1 обробка - в день висадки розсади у відкритий грунт;

2 обробка - фаза початок цвітіння;

3 обробка - початок плодоутворення

Капуста білокачанна

1 обробка - в день висадки розсади у відкритий грунт;

2 обробка - через два тижні;

3 обробка - фаза масової зав'язі головок

Овочеві культури (закритий грунт)

50 мл на одну тонну концентрату живильного розчину з подальшим розведенням водою і внесенням під кожну рослину в період початку плодоношення в обсязі 2,5-3 л на підгодівлю згідно з технологічним регламентом постійно

 

Категорія: Регоплант | Додав: Administrator
Переглядів: 2659 | Завантажень: 0