Головна » Файли » Деструктори стерні » СТІМІКС-НИВА

СТИМІКС-НИВА
[ · Скріншот ] 18.08.2015, 09:55

Мікробне розкладання рослинних залишків (стерні), збагачення ґрунту агрономічно-цінними мікроорганізмами, очищення ґрунтів від збудників бактеріальних і грибкових кореневих гнилей

Останнім часом через втрату активного гумусу ґрунтів і його мікробної активності, спостерігається зниження родючості і накопичення в ґрунті збудників хвороб рослин. Інша проблема - з'явилися абсолютно нові хвороби - кореневі гнилі змішаного бактеріально-грибкового походження. Вони проявляються у вигляді відсутності вторинної кореневої системи і весняного кущіння озимих зернових, пожовтіння посівів з осені, великої кількості щуплого зерна, часто з чорним зародком, нестійкість рослин до заморозків і т.д.
СтимІкс-Нива спеціально розроблений мікробний препарат - деструктор стерні, в його складі: біологічно-активні речовини, ферменти, високоактивні штами цепюлозолітичних, лігнолітичних, азотфіксуючих і фотосинтезуючих мікроорганізмів (Триходерма, Актиноміцети, Бацили і Азотобактери), антагоністи патогенних грибів і бактерій в оптимальних співвідношеннях.

Мал. Випробування дії препарату СтимІкс-Нива на пожнивні залишки (Інститут мікробіології і вірусології НАНУ). На фото по порядку зліва - направо: 1) суха солома, 2) солома змочена водою, 3) СтимІкс-Нива (1 л/га), 4) СтимІкс-Нива (1 л/га) + Активатор (1 л/га)

СтимІкс-Нива поставляється у вигляді концентрату мікробних культур зі спеціальним препаратом СтимІкс-Активатор, з яскраво вираженим акцентом на:

  • прискорене розкладання рослинних залишків;
  • структурування та розущільнення ґрунту;
  • очищення ґрунтів від збудників хвороб бактеріально-грибкового походження;
  • відновлення потенціалу родючості ґрунту.

Двухкомпонентний препарат в складі:

Кількість

обробок

Норма внесення препарату на га/л

СтимІкс-Нива (концентрат мікробних культур)

1

1

СтимІкс-Активатор (посилення ефективності та пролонгування дії деструктора)

1

 

Обробка пожнивних залишків на місцях обробітку є елементом інтегрованого захисту рослин від бактеріальних і грибкових захворювань. Особливо актуальна обробка для профілактики зараження в осінньо-зимовий період такими захворюваннями як снігова пліснява, склеротініоз, борошниста роса, кореневі гнилі грибкового і змішаного бактеріально-грибкового походження, а також - бурої, стеблової та жовтої іржею. Таким чином, в рамках однієї технологічної операції вирішується цілий спектр агротехнічних завдань - підвищення продуктивності та розущільнення ґрунтів, покращення мінерального живлення рослин та фітосанітарного стану посівів. Застосування препарату ефективно як в рамках традиційної системи землеробства, що передбачає оранку, так і в рамках ресурсозберігаючих технологій.

 

Категорія: СТІМІКС-НИВА | Додав: Administrator
Переглядів: 850 | Завантажень: 0