Головна » Файли » Проти хвороб (фунгіциди) » Гаубсин

Гаубсин
[ · Скріншот ] 26.01.2015, 11:12

ГАУБСИН

(препарат інсекто – фунгіцидної дії)

ТУ У 24.2 -32813696-022:2011

Новий мікробіологічний препарат комплексної дії, що створений на основі двох штамів Pseudomonas aureofaciens, які проявляють антимікробну, антифунгальну, ентомопатогенну і ріст-стимулюючу дію, призначений для захисту плодових і сільськогосподарських культур від хвороб і шкідників.

Препарат не просто знищує збудників хвороб і пригнічує їх розвиток, а й спричиняє лікувальну дію на рослини.

Гаубсин з успіхом використовується для передпосівної обробки насіння та бульб, замочування кореневої системи розсади, обробки рослин проти шкідників і хвороб в період вегетації та прикореневого внесення разом із поливною водою.

Рідка форма Гаубсина - нативна культуральна рідина з титром 5x109 кл./мл, характеризується високим рівнем активності на протязі трьох місяців зберігання.

Переваги застосування Гаубсину:

· Гаубсин можна застосовувати в будь-яку фазу розвитку рослин: від сходів до плодоношення. Препарат застосовують для захисту від шкідників і хвороб польових, овочевих, баштанних культур, виноградників, плодових, паркових і лісових насаджень, а також в квітникарстві та в умовах закритого грунту.

· Препарат пригнічує на 94-96% розвиток практично усіх хвороб, що викликаються грибами: оїдіум, мільдь, чорна плямистість, сіра гниль, борошниста роса, аскохітоз, вертицильоз, септоріоз, фузаріоз, пероноспороз, тверда сажка та ін. Також препарат спричиняє пригнічуючи дію вірусних хвороб, а його ефективність проти тютюнової мозаїки може сягати 80-97%.

· Відмічена висока ефективність проти личинок яблуневої плодожерки, так в середньому препарат знищує до 94% личинок яблуневої плодожерки (1-5 покоління). Також Гаубсин зарекомендував себе як ефективний препарат проти таких шкідників, як попелиці, багатьох видів листокруток, п'ядунів, вогнівок, плодожерок та ін.

· При застосуванні по вегетуючих рослинах впродовж вегетації препарат проявляє також ріст-стимулюючу дію, внаслідок чого підвищується стійкість рослини до борошнистої роси на зернових, фітофторозу на картоплі, фітофторозу та макроспоріозу на помідорах та сприяє підвищенню врожайності вказаних культур на 14-70%.

· Гаубсин гальмує ріст льодоутворюючих бактерій Pseudomonas syringae pv., цим самим захищаючи рослини від ушкоджень при заморозках.

· Препарат можна використовувати в складі бакових сумішей разом із хімічними пестицидами, окрім тих, що містять мідь та ртуть.

· Препарат не викликає резистентності у шкідників та збудників хвороб, тому з часом не виникає потреби у збільшенні норми використання препарату.

· Препарат не спричиняє шкідливого впливу на навколишнє середовище, негативної дії на людей, теплокровних тварин, риб, бджіл та інших корисних організмів біоценозу, а також не є фітотоксичним для культурних і дикоростучих рослин.

Препаратом обприскують рослини при відродженні гусениць, або першій ознаці захворювань, за вегетацію проводять 2-4 обприскування з нормою витрати робочого розчину 400-1200 л/га.

Правила зберігання препарату.

Препарат зберігати при t° від +2°С до +15°С в темному, захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від отрутохімікатів. Підвищення температури при зберіганні призводить до зменшення терміну придатності препарату. Не рекомендується зберігати робочий розчин більше 1 доби.

Термін придатності препарату – 3 місяці.

 

Технологія застосування Гаубсину:

Культури

Терміни обробки, фази розвитку рослин

Норма витрати л/га

Шкодочинні організми

хвороби

шкідники

Зернові :

пшениця, ячмінь, жито,

соняшник

Обробка насіння

3 л/т

Іржа, сажка, гниль сходів, пліснявіння насіння, аскохітоз, фузаріоз колосу, борошниста роса, пероноспороз, лінійна плямистість.

Хлібний клоп, пшеничний трипс, клоп, шкідлива черепашка, вогнівка, соняшниковий вусач.

Обприскування по вегетації (для зернових у фазу виходу в трубку)

5 л/га

Сади :

яблуня, слива, персики, абрикоси, айва, вишні, шовковиці та ін.

1.   Зелений конус

2.   Початок бутонізації

3.   Рожевий конус

4.   Через 15 днів

5.   Через 12-15 днів

8-10 л/га

Моніліоз, кучерявість листя, біла плямистість, парша, борошниста роса, плодові гнилі, кокомікоз вишні, чорний рак, бура дірчаста плямистість

Довгоносики, букарка, казарка, плодожерка, вишнева муха, гусениці, бурий кліщ, чорна і червона попелиця, яблунева і плодова міль.

Виноград

1.   Розпускання бруньок

2.   Перед цвітінням

3.   Після цвітіння

4.   Через 10-14 днів

5.   Через 10-14 після трьох обробок.

6.    Перед збиранням урожаю

8-10 л/га

Моніліоз, кучерявість листя, біла плямистість, парша, борошниста роса, плодові гнилі, чорний рак, бура дірчаста плямистість

Чорна і червона попелиця, довгоносики, букарка, казарка, плодожерка, вишнева муха, гусінь, бурий кліщ, яблунева і плодова міль.

Ягідні культури :

смородина, агрус, малина, суниця, полуниця, обліпиха.

1.   Перед цвітінням

2.   Після цвітіння

3.   Через 10 – 14 днів

4.   Через 10 – 14 днів після трьох обробок

6 л/га

Борошниста роса, стовбчаста іржа, махровість листя, сіра гниль, хлороз, мозаїка малини

Смородиновий бруньковий кліщ, смородинова міль, листкова галиця, ягідний пильщик, попелиця, вузькотіла златка, листокрутка, суничний листоїд.

Овочі

Замочування насіння протягом 2-3 годин

3 л/га

Борошниста роса, антракноз, фузаріозне в’янення, бактеріоз, бура плямистість, бактеріальний рак, чорна ніжка, макроспоріоз, кучерявість листя, чорна пліснява

Росткова муха, баштанна попелиця, цибулевий кліщ, цибулева міль, моркв’яна муха, огірковий комарик.

Категорія: Гаубсин | Додав: Administrator
Переглядів: 1476 | Завантажень: 0